CR044424F
MFR.Part #
CR044424F
JLCPCB Part #
C4152493
Description
-55℃~+155℃ 4.42MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS