CR04434J
MFR.Part #
CR04434J
JLCPCB Part #
C4292290
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS