CR044333F
MFR.Part #
CR044333F
JLCPCB Part #
C4253869
Description
-55℃~+155℃ 433kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS