CR044311F
MFR.Part #
CR044311F
JLCPCB Part #
C4253901
Description
-55℃~+155℃ 4.31kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS