CR044020F
MFR.Part #
CR044020F
JLCPCB Part #
C4253913
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS