CR043920F
MFR.Part #
CR043920F
JLCPCB Part #
C4291665
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS