CR043744F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR043744F
JLCPCB Part #
C4152636
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.74MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS