CR04364J
MFR.Part #
CR04364J
JLCPCB Part #
C4292882
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS