CR043572F
MFR.Part #
CR043572F
JLCPCB Part #
C3917711
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS