CR043563F
MFR.Part #
CR043563F
JLCPCB Part #
C3963960
Description
-55℃~+155℃ 356kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS