CR043404F
MFR.Part #
CR043404F
JLCPCB Part #
C4022335
Description
-55℃~+155℃ 3.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS