CR04332J
MFR.Part #
CR04332J
JLCPCB Part #
C4253888
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS