CR043164F
MFR.Part #
CR043164F
JLCPCB Part #
C4253818
Description
-55℃~+155℃ 3.16MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS