CR043022F
MFR.Part #
CR043022F
JLCPCB Part #
C4152542
Description
-55℃~+155℃ 30.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS