CR042R67F
MFR.Part #
CR042R67F
JLCPCB Part #
C3940234
Description
-55℃~+155℃ 2.67Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS