CR042R2J
MFR.Part #
CR042R2J
JLCPCB Part #
C3960357
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS