CR042R01F
MFR.Part #
CR042R01F
JLCPCB Part #
C3966676
Description
-55℃~+155℃ 2.01Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS