CR042942F
MFR.Part #
CR042942F
JLCPCB Part #
C3940371
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS