CR042744F
MFR.Part #
CR042744F
JLCPCB Part #
C3972126
Description
-55℃~+155℃ 2.74MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS