CR042742F
MFR.Part #
CR042742F
JLCPCB Part #
C4030419
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS