CR042673F
MFR.Part #
CR042673F
JLCPCB Part #
C4291378
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS