CR0425R0F
MFR.Part #
CR0425R0F
JLCPCB Part #
C4290630
Description
-55℃~+155℃ 25Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS