CR04244J
MFR.Part #
CR04244J
JLCPCB Part #
C4294767
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS