CR042404F
MFR.Part #
CR042404F
JLCPCB Part #
C4253620
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS