CR042403F
MFR.Part #
CR042403F
JLCPCB Part #
C4253775
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS