CR042325F
MFR.Part #
CR042325F
JLCPCB Part #
C4253922
Description
-55℃~+155℃ 23.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS