CR04226J
MFR.Part #
CR04226J
JLCPCB Part #
C4297831
Description
-55℃~+155℃ 22MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS