CR04222J
MFR.Part #
CR04222J
JLCPCB Part #
C3990313
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS