CR042152F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR042152F
JLCPCB Part #
C3922784
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS