CR041R6J
MFR.Part #
CR041R6J
JLCPCB Part #
C4051879
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS