CR041R38F
MFR.Part #
CR041R38F
JLCPCB Part #
C4304315
Description
-55℃~+155℃ 1.38Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS