CR041R33F
MFR.Part #
CR041R33F
JLCPCB Part #
C4253648
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS