CR04184J
MFR.Part #
CR04184J
JLCPCB Part #
C4253876
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS