CR041825F
MFR.Part #
CR041825F
JLCPCB Part #
C4295123
Description
-55℃~+155℃ 18.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS