CR04166J
MFR.Part #
CR04166J
JLCPCB Part #
C4152709
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS