CR041602F
MFR.Part #
CR041602F
JLCPCB Part #
C3981728
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS