CR041585F
MFR.Part #
CR041585F
JLCPCB Part #
C4304207
Description
-55℃~+155℃ 15.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS