CR0414R3F
MFR.Part #
CR0414R3F
JLCPCB Part #
C4291473
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS