CR041435F
MFR.Part #
CR041435F
JLCPCB Part #
C4152567
Description
-55℃~+155℃ 14.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS