CR04135J
MFR.Part #
CR04135J
JLCPCB Part #
C4294204
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS