CR04134J
MFR.Part #
CR04134J
JLCPCB Part #
C4253918
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS