CR04133J
MFR.Part #
CR04133J
JLCPCB Part #
C4152587
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS