CR04132J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR04132J
JLCPCB Part #
C4299124
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS