CR04131J
MFR.Part #
CR04131J
JLCPCB Part #
C4030330
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS