CR041275F
MFR.Part #
CR041275F
JLCPCB Part #
C3984469
Description
-55℃~+155℃ 12.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS