CR041271F
MFR.Part #
CR041271F
JLCPCB Part #
C3916083
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS