CR041240F
MFR.Part #
CR041240F
JLCPCB Part #
C3959749
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS