CR041135F
MFR.Part #
CR041135F
JLCPCB Part #
C3995703
Description
-55℃~+155℃ 11.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS