CR04112J
MFR.Part #
CR04112J
JLCPCB Part #
C4303266
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS