CR04110J
MFR.Part #
CR04110J
JLCPCB Part #
C4152504
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS